Zabawki

Re: Zabawki

Postprzez Milena » N lis 18, 2018 15:26

Jak dla mnie zabawki powinny być przede wszystkim dobrane odpowiednio do wieku dziecka. W przypadku starszych pociech na pewno fajnie sprawdzą się klocki Lego . Ich wybór na naszym rynku jest na tyle duży, że na pewno dla każdego chłopca czy dziewczynki, uda nam się wybrać coś odpowiedniego.
Milena
 
Posty: 35
Dołączył(a): Pn kwi 10, 2017 14:57

Postprzez » N lis 18, 2018 15:26

 

Re: Zabawki

Postprzez LaGata » Śr lis 21, 2018 09:50

O i takie klocki lego na pewno będą fantastycznym prezentem dla dzieci. Jeszcze do tego wszystkiego dołączyć przykładowo taki list lub wideo od św. Mikołaja www.listymikolaja.pl i już w ogóle byłby to świetny prezent, który wywołałby mnóstwo radości i uśmiechu. Fajnie jest sprawiać przyjemność swoim bliskim.
LaGata
 
Posty: 339
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Re: Zabawki

Postprzez dynka » Pn lis 26, 2018 05:31

Wiem, gdzie dostaniecie coś fajnego dla swoich dzieciaczków i to w dobrej cenie. Znacie internetowy sklep Nodik ? O nim własnie mówię. Mają szeroki wachlarz zabawek w dobrych cenach . Ostatnio na przykład znalazłam tam zabawkę o nazwie szczeniaczek uczniaczek - jest to totalny hit, jezeli chodzi o zabawki interaktywne dla dzieci. koniecznie sprawdźcie ich ofertę - możliwe, że ten szczeniaczek przypadnie wam do gustu, bądź znajdziecie inną zabawkę wartą uwagi.
dynka
 
Posty: 76
Dołączył(a): Śr lut 28, 2018 18:41

Re: Zabawki

Postprzez Tomira » Cz sty 24, 2019 08:52

wiele dzieci lubi gotować
Fajne więc są takie przybory kuchenne dla dzieci
Gwarancja kreatywnej zabawy
Tomira
 
Posty: 830
Dołączył(a): Wt maja 03, 2016 09:25

Re: Zabawki

Postprzez FrankieeFran » Wt lut 12, 2019 11:41

W sklepach jest tego bardzo dużo, spokojnie coś dobierzecie do każdego dziecka :) Ja mam dwóch chrzesniaków więc z zabawkami jestem bardzo blisko :D Teraz zastanawiam się nad takimi samochodami zabawkowymi https://haribi.pl Mają tam również świetnie propozycje samochodów akumulatorowych, sama chciałabym się takim pobawić :D
FrankieeFran
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 05:57

Re: Zabawki

Postprzez Wini » Cz gru 12, 2019 13:56

Kiedy dziecko idzie do przedszkola pojawiają się non stop nowe pomysły w temacie "Mamo kup mi..." . Masakra po prostu. Dzieci między sobą pokazują sobie zabawki, inne od razu też chcą by im kupić. Gdyby jeszcze te zabawki wnosiły coś pozytywnego do życia dziecka. Jeśli chcecie poczytać interesujące artykuły w temacie dzieci wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego proponuję blog https://alamama.pl/ Bardzo mądre artykuły, dużo wnoszące do życia codziennego, pomagające w dobrych wyborach.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Zabawki

Postprzez Ailis » Pn paź 11, 2021 07:59

Jeżeli poszukujecie jakiś ciekawych propozycji w zakresie zabawek dla dzieci, to moim zdaniem, dużo lepiej w roli z prezentu sprawdzą się jakieś interesujące planszówki. Z tego co wiem, to bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie można znaleźć na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/gry-planszo ... c-540.html Zerknijcie sobie tam, a przekonacie się sami
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Re: Zabawki

Postprzez Mermagda0 » Cz gru 09, 2021 14:25

Jest tego bardzo dużo, w sklepach internetowych można znaleźć ogromny wybór zabawek. Dobrze, że producenci piszą do jakiego wieku dedykowana jest konkretna zabawka, to sporo ułatwia. Ja tak mam przed sobą niemałe zakupy na święta. Kilka rzeczy mam już w domu, wcześniej kupowałam, został mi do kupienia Barbie Kamper 3W1 - jest przepiękny.
Mermagda0
 
Posty: 57
Dołączył(a): Pn sie 07, 2017 19:25

Re: Zabawki

Postprzez jerry » So wrz 24, 2022 05:46

Ostatnio widziałam ciekawą ofertę na klocki lego na stronie https://www.bee.pl/632-klocki-lego . Jeśli ktoś szuka to podrzucam bo ceny już powoli zaczynają wchodzić w okres świąteczny więc warto wcześniej pomyśleć o takich zakupach
jerry
 
Posty: 153
Dołączył(a): Pn paź 30, 2017 17:38

Postprzez » So wrz 24, 2022 05:46

 

Poprzednia strona

Powrót do Idziemy na zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron