Atrakcje dla dzieci

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Antoska55 » Śr paź 10, 2018 19:03

Myślę, że warto zabierać swoje dzieci na ciekawe wycieczki. W Polsce jest wiele atrakcji gdzie można wybrać się z dziećmi, a jak macie troszkę większe dzieci to możecie nawet i spróbować wybrać się poza granicę naszego kraju. My bardzo często jeździmy samochodem z naszymi dziećmi na przerózne wycieczki. Mamy tez specjalny fotelik samochodowy, na tym nie oszczędzaliśmy. W sklepie Nodik znaleźliśmy przeróżne modele od takich mega tanich po te droższe. Wybraliśmy jednak fotelik z homologacją, podobno gwarantują największe bezpieczeństwo dla dzieci.
Antoska55
 
Posty: 20
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 16:44

Postprzez » Śr paź 10, 2018 19:03

 

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Olaprima » So sty 05, 2019 14:51

Zgadza się, teraz dla dzieci jest wiele różnych atrakcji. Szczególnie mogę polecić wycieczki fifitravel . Moja córcia była ze swoją klasą i bardzo chciałby jeszcze raz pojechać. Oprócz pogody zapewniają wszystko :) Autokar, noclegi, przewodników, niezbędne ubezpieczenie oraz świetny program. Wycieczki urozmaicają stosownie do potrzeb i zainteresowań dzieci, a to jest przecież bardzo ważne dla naszych pociech.
Olaprima
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 14:31

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Wini » So kwi 20, 2019 18:54

Nie wiem, czy jest większa atrakcja dla dzieci od Legolandu. Na tej stronie https://www.dzieckowpodrozy.pl/legoland/ znalazłam interesujący opis, gdzie się zatrzymać, co zobaczyć, jak załatwić zniżki. W sam raz wakacje się zbliżają. Dobrze byłoby już coś zaplanować. Z tego co zdążyłam się zorientować, to okolica Legolandu jest bardzo atrakcyjna. Warto by ją również zwiedzić.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez wozikola » Pn maja 13, 2019 11:22

Antoska55 napisał(a):Myślę, że warto zabierać swoje dzieci na ciekawe wycieczki. W Polsce jest wiele atrakcji gdzie można wybrać się z dziećmi, a jak macie troszkę większe dzieci to możecie nawet i spróbować wybrać się poza granicę naszego kraju. My bardzo często jeździmy samochodem z naszymi dziećmi na przerózne wycieczki. Mamy tez specjalny fotelik samochodowy, na tym nie oszczędzaliśmy. W sklepie Nodik znaleźliśmy przeróżne modele od takich mega tanich po te droższe. Wybraliśmy jednak fotelik z homologacją, podobno gwarantują największe bezpieczeństwo dla dzieci.



Na wycieczki zagraniczne kupiliśmy sobie taki adapter zamiast fotelika. Też ma homologację i przeszedł testy zderzeniowe, a jest o wiele mniejszy i poręczniejszy od fotelika.
wozikola
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt mar 30, 2018 13:12

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Olaprima » N maja 26, 2019 11:41

Dzieci, o których chcę Wam coś przekazać, nie szukają specjalnych atrakcji. Największą radość sprawiłoby im to, żeby zostały uwolnione od cierpienia. Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ bardzo się troszczy o te maluchy, zbierając fundusze na ich leczenie. Jednak to nie wystarcza. Czy także im pomożecie?
Olaprima
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 14:31

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Ailis » Śr cze 19, 2019 09:43

Olaprima napisał(a):Dzieci, o których chcę Wam coś przekazać, nie szukają specjalnych atrakcji. Największą radość sprawiłoby im to, żeby zostały uwolnione od cierpienia. Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ bardzo się troszczy o te maluchy, zbierając fundusze na ich leczenie. Jednak to nie wystarcza. Czy także im pomożecie?

Witaj. Moim zdaniem, jeśli ktoś ma możliwość oraz chęci, to powinien wspierać takie fundacje. Ja już robię tak od kilku lat i pomagam Fundacji http://szlachetnygest.pl/ . Takie ośrodki bardzo pomagają ciężko chorym osobom na nowotwory i każdy grosz na pewno zostanie dobrze wydany. Jeśli ktoś chciałby również pomóc, to zdecydowanie polecam odwiedzić tę stronę.
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Wini » Cz kwi 23, 2020 16:03

Od co najmniej półwiecza nadal telewizor jest atrakcyjny dla dzieci. Dzięki niemu mogą oglądać bajki, filmy, programy edukacyjne. Staram się zawsze wybierać telewizor z możliwie największą uwagą. Tak było i tym razem, kiedy wybrałam telewizor LG https://www.neonet.pl/telewizory/lg-55um7400-uhd-smart-tv.html 55 calowy w technologii 4K. Ma to być prezent dla dzieciaków, mam wrażenie, że będzie ogromna radocha.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Mermagda0 » Wt sie 10, 2021 11:29

Często telewizor, konsola do gier załatwia sprawę. Tak to wygląda w przypadku moich dzieci. Ja również lubię grać na konsoli, nie mam aż tak dużo czasu, no ale raz na jakiś czas to zagram. Tak football manager 2021 bardzo fajnie się sprawdza. Gram już dwa miesiące i mega się wciągnęłam.
Mermagda0
 
Posty: 57
Dołączył(a): Pn sie 07, 2017 19:25

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Ailis » Pt sty 07, 2022 16:30

....
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Re: Atrakcje dla dzieci

Postprzez Ailis » Pn sty 10, 2022 18:50

:wink: :wink:
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Postprzez » Pn sty 10, 2022 18:50

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron