krem na trądzik ?

krem na trądzik ?

Postprzez Ailis » Pt lip 06, 2018 06:25

Od paru lat nie mogę sobie poradzić z trądzikiem.Zawiodły nawet antybiotyki.Ja już nie wiem co mam z ty robić.Może wy mi jakoś pomożecie,znacie może jakieś skuteczne sposoby? Przetestowałam już wiele kremów i nic. Koleżanka ostatnio polecała mi krem przeciwtrądzikowy Calluna Medica. Niestety nie znam tej marki, może ktoś z was używa tego kremu i wypowie się ?
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Postprzez » Pt lip 06, 2018 06:25

 

Re: krem na trądzik ?

Postprzez pestka » So lis 03, 2018 12:46

Ja zdecydowanie polecam Ci wizytę u dermatologa. Lekarz poleci pomoże w doborze odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Możesz także zastanowić się na kuracją laserem, bo daje świetne efekty w leczeniu każeej postaci trądziku. W Warszawie masz świetną klinikę, a Dr Krajewski to świetny fachowiec - http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/lase ... -tradziku/ . Pozbędziesz się trądziku raz na zawsze!
pestka
 
Posty: 55
Dołączył(a): Wt paź 25, 2016 13:52

Re: krem na trądzik ?

Postprzez Tomira » Pt maja 21, 2021 09:24

Trądzik różowaty to niestety przewlekła choroba, którą jest ciężka do pokonania.
Jeżeli terapia farmakologiczna nie przynosi żadnych efektów, to pora aby zasięgnąć pomocy specjalistów w tym temacie czyli zabiegów medycyny estetycznej :)
Polecam gabinet kosmetyczny Medilaser we Wrocławiu :)
Laseroterapia jest najpopularniejszym i najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się problemu z trądzikiem :)
Sprawdźcie sami tutaj--> https://medilaser.pl/tradzik-rozowaty/
Tomira
 
Posty: 846
Dołączył(a): Wt maja 03, 2016 09:25

Re: krem na trądzik ?

Postprzez tarpan » Pn gru 19, 2022 16:55

O ile wiem, a o trądziku wiele się naczytałem, nie można skupiać się wyłącznie na lekach. Jeśli chcesz, aby kuracja była skuteczna, musisz działać wielotorowo, czyli – leki, pielęgnacja i koniecznie zabiegi. Trądzik – leczenie w Warszawie najlepiej w Gabinecie Kosmetyki lekarskiej Bella. Po konsultacji dowiesz się, co najlepiej wykorzystać, zresztą na miejscu mają także dermatologa, zatem zabiegi + leki + dobrze dobrana pielęgnacja w domu.
tarpan
 
Posty: 151
Dołączył(a): Cz lut 01, 2018 12:37

Re: krem na trądzik ?

Postprzez Wini » Pt sty 19, 2024 11:44

Dobre i skuteczne rozwiązania do walki z trądzikiem oferuje firma Nanili, której misją jest pomaganie osobom dotkniętym dolegliwościami cery problematycznej. Firma oferuje dwie serie kosmetyków, jedną dla profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych i drugą do stosowania w domu. Obie świetnie się uzupełniają, ale mogą być stosowane osobno. Kosmetyki Nanili cechuje bardzo wysoka skuteczność w walce z trądzikiem pospolitym, różowatym, wieku dojrzałego, z przebarwieniami, z przesuszaniem czy przetłuszczaniem się skóry oraz cerą naczynkową. Zamiast wydawać pieniądze na kosmetyki nieskuteczne lub wręcz szkodliwe dla cery lepiej zainteresować się profesjonalnymi kosmetykami od Nanili.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Postprzez » Pt sty 19, 2024 11:44

 


Powrót do Kobieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron