Która chwilówka?

Która chwilówka?

Postprzez jerry » Pn kwi 30, 2018 11:35

Szukam jakiejś dobrej chwilówki bez bik. Nie mam niestety ciekawej historii kredytowej a pieniądze są mi potrzebne na rehabilitacje. Które z tych: https://www.totalmoney.pl/szybkie_pozyc ... tkie,1,0,0 polecacie?
jerry
 
Posty: 154
Dołączył(a): Pn paź 30, 2017 17:38

Postprzez » Pn kwi 30, 2018 11:35

 

Re: Która chwilówka?

Postprzez Wini » Cz lis 01, 2018 19:16

Nie pakuj sie w chwilówki, w dodatku przy słabym zdrowiu. Nie będziesz mógł spłacić i wylądujesz w totalnych kłopotach tak, jak moi znajomi. Uratował ich w końcu kredyt na spłatę chwilówek, który załatwili w Habza Finanse https://www.habza.com.pl/ Popytaj u nich, weź normalnie kredyt. Kredyty najczęściej są ubezpieczone. W razie czego możesz z tego skorzystać, nie zostajesz z kłopotami sam jak palec.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Która chwilówka?

Postprzez borek » Pt lis 23, 2018 14:15

Zdrowie jest ważne ale biorąc chwilówki można jest do końca stracić. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Sam decydujesz w ilu ratach jesteś w stanie oddać a bank od ilości rat nalicza prowizję.
borek
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 18:57

Re: Która chwilówka?

Postprzez tyska » Wt gru 04, 2018 08:24

to fakt, że zdarzają się sytuacje w których kredytobiorca wpada w spiraę długów i nie ma możliwości uzyskania kolejnej pożyczki w tradycyjnym banku. Ale są na szczęście na rynku takie firmy jak kredyt123, które umożliwają klientom wzięcie kredytu w ramach Rapida Money. Można wnioskować o maksymalnie 25 tysięcy złotych. Oprocentowanie jest niskie a maksymalny okres spłaty wynosi aż 60 miesięcy.
tyska
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr sty 24, 2018 19:28

Re: Która chwilówka?

Postprzez tarpan » Śr sty 30, 2019 12:42

Żeby nie narobić sobie niepotrzebnego stresu i kłopotów najlepiej nie korzystać z usług parabanków. Darmowa, niewielka pierwsza pożyczka to haczyk, żeby wziąć kolejną. A tutaj już przestaje być za darmo, wprawdzie kwota pożyczki jest ciut większa, ale oprocentowanie jest już niejednokrotnie trzycyfrowe. Nie daj Boże zapomnimy lub się spóźnimy ze spłatą, wtedy odsetki niejednokrotnie zaczynają przewyższać pożyczoną kwotę. Tak ugotował się kolega i zaczęło mu się życie sypać przez śmiesznie małą pożyczkę. Wtedy ktoś znajomy polecił mu firmę zajmującą się konsolidacją chwilówek bez BIK gdzie pomogli mu załatwić bankowy kredyt i człowiek mógł pospłacać chwilówki, spokojnie spłaca teraz kredyt z normalnym oprocentowaniem
tarpan
 
Posty: 151
Dołączył(a): Cz lut 01, 2018 12:37

Re: Która chwilówka?

Postprzez Roarrra » Wt mar 12, 2019 09:27

No jak tu wybrać spośród tylu propozycji? Firm jest sporo jak w sumie można tu zobaczyć. Są też takie portale jak https://www.zadluzenia.com gdzie mozna porównać kilka ofert i może warto od tego zacząć. Na drodze eliminacji wybierzecie coś w sam raz do waszych zapotrzebowań, jednak warto zadbać żeby to też nie trwało zbyt długo oczywiście.
Roarrra
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2018 11:53

Re: Która chwilówka?

Postprzez Witkarrek » Cz mar 14, 2019 14:58

Firm pożyczkowych jak widać jest bardzo dużo. Spokojnie coś dopasujecie do swoich potrzeb. Jeżeli o to chodzi to opcja od https://pozyczkaplus.pl powinna zdecydowanie was zainteresować. Tu pierwsza pożyczka do 2 tysięcy jest darmowa, a generalnie to oferują bardzo korzystne warunki na pożyczkę internetową do 8 tysięcy złotych
Witkarrek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So gru 23, 2017 17:42

Re: Która chwilówka?

Postprzez LaGata » Pn mar 25, 2019 19:06

Nie jestem zwolenniczką chwilówek. Po prostu wiem, że one bardzo drogo wychodzą. Niedawno znalazłam na stronie zastawsamochodu.pl ciekawe oferty pożyczek. Możesz sobie tam zajrzeć, bo oferują przykładowo kredyty pod zastaw samochodu lub pożyczkę na zakup samochodu.
LaGata
 
Posty: 340
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Re: Która chwilówka?

Postprzez Greysowa » So mar 30, 2019 11:49

Cieżko na pewno jest się na coś zdecydować. Ofert różnych firm jest na prawdę bardzo dużo. Chwilówki maja to do siebie że można bardzo szybko je załatwić. Jak rzeczywiście zależy wam na szybkich pieniądzach na waszym koncie to sprawdzajcie sobie również sesje bankowe. Na stronce https://www.zadluzenia.com/getin-noble- ... przelewow/ opisują to do różnych banków, w tym artykule akurat to Getin Noble
Greysowa
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2018 11:07

Re: Która chwilówka?

Postprzez Weronika87 » Śr kwi 15, 2020 11:09

W zasadzie to nie mam nic przeciwko chwilówkom, ale jest to taka opcja, która wiele osób wpędziła, no w porządne długi. Oczywiście wiem, że nie każdy się na to łapie, ale znam takie osoby, które owszem, mają z tym problem i to nie jest dobre. Może lepiej, żeby nam kredyt Doradca Finansowy Trójmiasto wskazywał, na pewno będzie dobrze oprocentowany.
Weronika87
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 08:44

Postprzez » Śr kwi 15, 2020 11:09

 

Następna strona

Powrót do Finanse

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron