Aranżacja sypialni

Aranżacja sypialni

Postprzez Tomira » Wt wrz 28, 2021 09:33

Jak wiadomo sypialnia w każdym domu lub mieszkaniu, to miejsce, w którym odpoczywamy i zbieramy siły na każdy następny dzień :)
Trzeba ją więc wyposażyć w odpowiednio komfortowe meble :)
Polecam ofertę Galerii Wnętrz Mera :)
Mają niesamowity wybór mebli do sypialni, znajdziecie tam łóżka, materace, komody, toaletki, pościele oraz dodatki :)
Sprawdźcie smai ofertę - sypialnie sklep Śląsk
Tomira
 
Posty: 846
Dołączył(a): Wt maja 03, 2016 09:25

Postprzez » Wt wrz 28, 2021 09:33

 

Re: Aranżacja sypialni

Postprzez Wini » N paź 10, 2021 10:05

To prawda, musimy mieć dobrze dobrany materac przede wszystkim. Jeśli chodzi o mnie, jest to materac lateksowy, kupiony zresztą w sklepie z materacami Świat Sypialni https://swiatsypialni.pl/21-materace-lateksowe Zanim go wybrałam, dużo czytałam o dobieraniu materacy, zresztą finalnie i tak zapytałam w sklepie czy mój wybór jest odpowiedni.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Aranżacja sypialni

Postprzez Ailis » Śr gru 29, 2021 12:00

:wink:
Ostatnio edytowano Cz mar 31, 2022 08:42 przez Ailis, łącznie edytowano 1 raz
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Re: Aranżacja sypialni

Postprzez Melaska » Śr sty 12, 2022 12:58

Od największych rzeczy do najmniejszych, ja tak urządzałam sypialnie i każdy inny pokój w moim domu:) Polecam też stosować się do tej zasady. W sypialni mam już łóżko, garderobę, a także i półki nocne. Oglądam teraz też Szafki w internecie, można tak w sumie wiele fajnych mebli znaleźć i to w całkiem przystępnych cenach. Urządzanie domu jest dla mnie wielką frajdą muszę przyznać.
Melaska
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2018 11:25

Re: Aranżacja sypialni

Postprzez ruszta » Cz lut 03, 2022 23:12

W sypialni, poza łóżkiem warto wstawić jeszcze jakiś mebel do siedzenia. Jeśli nie ma miejsca na fotel może to być taka wygodna pufa https://www.sfmeble.pl/p/pufa-harry-42x46-cm-szara . Zamawiałam już meble w tym sklepie i jestem pozytywnie zaskoczona ich jakością, są wykonane z najlepszych materiałów, tak samo się prezentują na żywo jak na zdjęciach. I na pewno przyznacie, że wybór mają ogromny, również mebli do sypialni. Niektóre dostępne od razu do wysyłki.
ruszta
 
Posty: 76
Dołączył(a): Cz lis 30, 2017 13:05

Re: Aranżacja sypialni

Postprzez Kotkowa » N lip 23, 2023 08:54

My również planujemy remont naszej sypialni jeszcze w tym roku. Czeka nas między innymi malowanie ścian. Słyszałam, że bardzo dobrze do takich remontów sprawdzają się farby akrylowe do ścian dulux. Czy ktoś z Was miał z nimi może do czynienia? Czy kolory wraz z upływem czasu nie blakną?
Kotkowa
 
Posty: 476
Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 07:59

Re: Aranżacja sypialni

Postprzez tarpan » Pn sty 29, 2024 13:57

Zamierzaliśmy wyremontować sypialnię, ale po zastanowieniu i odwiedzinach w Salonie Des Concept Space w Radomiu postanowiliśmy wyremontować całe mieszkanie według projektu współpracujących z Salonem projektantów. Szczegóły oferty wyposażenia wnętrz znaleźliśmy na stronie https://desconcept.pl/, co bardzo przydało się podczas ustalania szczegółów z projektantem. Gdy projekt będzie gotowy, to otrzymamy wizualizację i będziemy mogli zaczynać prace.
tarpan
 
Posty: 151
Dołączył(a): Cz lut 01, 2018 12:37

Postprzez » Pn sty 29, 2024 13:57

 


Powrót do Moje mieszkanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron