Robot kuchenny

Robot kuchenny

Postprzez ruszta » Cz lis 30, 2017 13:08

Chciałabym kupić jakiś duży porządny robot planetarny z misą, uwielbiam gotować ale za dużo czasu marnuję na zagniatanie, ucieranie czy ubijanie. Takie roboty niestety sporo kosztują, czy tańszy model kenwood też jest warty uwagi? na święta chciałabym już kupić taki sprzęt :)
ruszta
 
Posty: 76
Dołączył(a): Cz lis 30, 2017 13:05

Postprzez » Cz lis 30, 2017 13:08

 

Re: Robot kuchenny

Postprzez DanielaMT77 » Pt mar 30, 2018 09:59

Taka rzecz jest mega potrzebna w kuchni :) Ja odkad zakupilam tego robota to wszystko robie w nim :) Każde ciasto praktycznie można zrobić w takim urządzeniu :) Jednak bez podstawowych narzędzi i akcesoriów cukierniczych tez się nie obejdzie. Na stronce https://www.sklep.savpol.pl/blog/maty-s ... -wady.html doradzają co z takich rzeczy też warto zakupić do domu
DanielaMT77
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn kwi 10, 2017 07:33

Re: Robot kuchenny

Postprzez promka » Wt maja 08, 2018 08:06

Hej! :)
Ja też uwielbiam gotować. Do tej pory miałam pojedyncze sprzęty typu blender, czy mikser... Ale powiem Wam, że zakup robota kuchennego był jednym z bardziej udanych w moim życiu! To naprawdę na maksa pomocne w kuchni. Mam taki, który wyrabia ciasto (więc pierogi, czy też różnego rodzaju tarty i inne ciasta nie są problemem), ubija kremy i śmietanę, miksuje, itd. Złoto, serio - strasznie pomocna sprawa. :) Swój wypatrzyłam sobie wcześniej czytając opinie na necie i oglądając filmiki na YT, a później poszukałam go na Ceneo: https://www.ceneo.pl/Roboty_kuchenne. :) Dzięki temu nie przepłaciłam.
Polecam, serio jeśli myślicie o wyposażeniu kuchni - nie ma się co zastanawiać. ;)
promka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn kwi 16, 2018 14:26

Re: Robot kuchenny

Postprzez LaGata » N lip 03, 2022 09:25

O widzę, że was interesuje wyposażenie gastronomiczne... A sprawdzaliście oferty Gastromania.pl ? Bo tam możecie znaleźć takie rzeczy, nawet przykładowo pakowarki próżniowe henkelman jumbo 30 i różne inne. Ich asortyment jest bardzo obszerny, także jestem przekonana, że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie.
LaGata
 
Posty: 341
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Postprzez » N lip 03, 2022 09:25

 


Powrót do Moje mieszkanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron