Pilnie szukam restauracji.

Pilnie szukam restauracji.

Postprzez LaGata » Pn sie 13, 2018 19:13

Witam wszystkich,
niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i to już 25. Z tej okazji pomyślałam sobie, że zorganizuje im romantyczny wieczór tylko we dwoje w dobrej restauracji. Koleżanka poleciła mi w Warszawie Bubbles. Ponoć jest tam ładnie, niczego nie brakuje, obsługa dba o klientów i mają najwyższej jakości potrawy. Czy możecie to potwierdzić?
LaGata
 
Posty: 341
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Postprzez » Pn sie 13, 2018 19:13

 

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez Kotkowa » N lis 25, 2018 14:42

Jeśli szukasz naprawdę dobrej restauracji idealnej na spędzenie rocznicy ślubu, to polecam Ci restaurację w hotelu Villa Bohema, który znajduje się w uroczej miejscowości jaką jest Kazimierz Dolny. Z jej ofertą oraz menu możesz się zapoznać na stronie internetowej http://villabohema.pl/restauracja/. My byliśmy tam z mężem już nie jeden raz i zawsze było bardzo miło i romantycznie :) Obsługa na najwyższym poziomie, a jedzenie naprawdę przepyszne ;)
Kotkowa
 
Posty: 476
Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 07:59

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez Olaprima » Pn sty 14, 2019 16:25

Nie znam tego lokalu, ale mogę polecić warszawską Restaurację Akademia. Także organizowaliśmy dla rodziców przyjęcie i naprawdę byli zachwyceni kuchnią, którą tam serwują. W dodatku nasza mama chciała od dawna skosztować wegetariańskich smaków, a tam podają również takie potrawy. Reasumując, rodzice wyszli z Akademii w wybornych nastrojach, wychwalając nie tylko jedzenie, ale także przemiłą obsługę, która dogadzała im jak tylko mogła :)
Olaprima
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 14:31

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez Weronika87 » Pn lut 04, 2019 07:02

Gratulacje, 25 lat razem to niesamowicie długo. Na pewno trzeba to uczcić. Tak się zastanowiłam i zdecydowanie polecam Bubbles Bar Warszawa. To przyjazny lokal, ekskluzywny, z super jedzeniem i fajną promocja na alkohole. Za 29 zł od osoby możecie pić, ile chcecie, delektując sie na przykład smażonym mięsem, czy nogami kraba kamczackiego. Myślę, że to to, czego Ci potrzeba.
Weronika87
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 08:44

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez Alba » N lut 24, 2019 10:30

Taka okazja to nie byle jaka okoliczność, więc warto wybrać miejsce, które będzie naprawdę eleganckie i godne świętowania takiej rocznicy. Ja stawiałabym na kuchnie polską, bo ta będzie pasowała, szczególnie Twoim rodzicom. Może odwiedzicie wine bar warszawa? To świetne miejsce, pięknie urządzone, ze smaczną kuchnią, gdzie obsługa zadba o to, by ta okazja była doskonale wspominana przez Was, a szczególnie przez rodziców.
Alba
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lut 26, 2018 08:45

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez Ailis » Pn mar 25, 2019 15:38

Rocznicaw lokalu to bardzo dobre rozwiązanie. Zwłaszcza gdy jesteśmy zabiegani i zapracowani. Zależało nam na miłej atmosferze i smacznej, polskiej kuchni dlatego właśnie wybraliśmy Restaurację Akademia. W Warszawie nie ma lepszego lokalu. Nawet nasi krewni stwierdzili, że to miejsce odznacza się niepowtarzalnym klimatem i nigdzie indziej nie kosztowali takich frykasów jak RUKOLA Z ROSTBEFEM, PŁATKAMI PARMEZANU I GRZANKAMI.
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez kinnia » Wt wrz 03, 2019 08:50

Ja mogę polecić świetną restaurację w Zakopanem - Tarasy Gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/. Zaglądam tam za każdym razem gdy jestem w mieście. Pyszne jedzonko, miła obsługa, niewygórowane ceny. Ale i tak najlepsze są te widoki na panoramę Tatr... Rewelacja!
kinnia
 
Posty: 62
Dołączył(a): So sty 20, 2018 16:56

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez Wini » Pt cze 26, 2020 14:13

Patrząc po temacie, to myślałam, że chcesz poprowadzić restaurację :D A mam właśnie taką propozycję znalezioną w internecie https://sushiworld-franczyza.pl/ , najlepsza franczyza Sushi World. Czytałam dokładnie warunki i muszę stwierdzić, że lepszej oferty współpracy na chwilę obecną nie widziałam. Gdyby nie fakt, że moja praca pochłania mnie całkowicie chyba bym się zdecydowała. Tym bardziej, że to sushi, moje ulubione danie.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Pilnie szukam restauracji.

Postprzez LaGata » Pt sty 19, 2024 17:45

A może warto byłoby zorganizować coś w zaciszu swojego domu. Nawet nie musicie samodzielnie gotować, bo możecie zamówić obiady na dowóz w Białymstoku chociażby u firmy dosyta.pl . A ponieważ tam macie szeroki i zróżnicowany wybór - to możecie zamówić coś naprawdę wyjątkowego.
LaGata
 
Posty: 341
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Postprzez » Pt sty 19, 2024 17:45

 


Powrót do Wakacje, podróże, hotele, pensjonaty itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron