Nowoczesne zegarki z drewna

Nowoczesne zegarki z drewna

Postprzez Tomira » Pn lis 22, 2021 20:37

Ja bardzo oryginalny zegarek dla taty kupiłam na stronie firmy Woodenflow w bardzo atrakcyjnej cenie :)
Znajdziecie tam zegarki wykonane z drewna orzecha włoskiego czy sandałowego, które posiadają najwyższej jakości japońskie mechanizmy Miyota :)
Firma Woodenflow dzieki każdemu sprzedanemu zegarkowi sadzi 1m2 lasu więc są bardzo związani z ekologią :)
Sprawdźcie sami ofertę - drewniane zegarki sklep internetowy
Tomira
 
Posty: 847
Dołączył(a): Wt maja 03, 2016 09:25

Postprzez » Pn lis 22, 2021 20:37

 

Re: Nowoczesne zegarki z drewna

Postprzez Melaska » Śr sty 12, 2022 12:56

Teraz jest na takie rzeczy moda, a z modą wiadomo jak jest, często szybko przemija. No ale mnie też takie zegarki się spodobały. Jednak jeżeli chodzi o zakup zegarka to myślę, że smartwatch jest znacznie lepszym pomysłem na zakup. Przemyślcie to sobie i pooglądajcie smartwatche w internecie. Ja od siebie mogę polecić Huawei Watch 3, akurat ten zegarek dostałam na prezent i jest bardzo fajny.
Melaska
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2018 11:25

Re: Nowoczesne zegarki z drewna

Postprzez Ailis » Pt mar 25, 2022 14:54

Przyznam szczerze, że gdy ja szukałam zegarka dla mojej babci, chciałam wybrać coś, dopasowane do jej wieku. Na stronie sklepu https://lumen.pl/zegarki udało mi się dostać zegarek dla osob starszych w bardzo dobrej cenie. Polecam i wam tam zerknąć, a może akurat coś wpadnie wam w oko.
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Postprzez » Pt mar 25, 2022 14:54

 


Powrót do Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość