Jaki kredyt?

Re: Jaki kredyt?

Postprzez LaGata » Wt sty 26, 2021 09:08

Wszystko zależy jaka kwota was interesuje? Na ile lat? Szczerze mówiąc to ja zgłosiłabym się do doradcy kredytowego openfinance.pl, bo tam możesz podzielić się ze swoją sytuacją finansową, oczekiwaniami etc. Wówczas taki ekspert kredytowy dopasuje do was najlepszy wariant z pośród wielu innych. Jest to opłacalne.
LaGata
 
Posty: 341
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Postprzez » Wt sty 26, 2021 09:08

 

Re: Jaki kredyt?

Postprzez Wini » N kwi 04, 2021 12:34

Tylko nie wpakujcie się w żaden kredyt walutowy, przypadki frankowiczów przynajmniej na mnie działają odstraszająco. Wolę kredyt z w złotówkach. A Ci, którzy już dokonali złego wyboru, zawsze mają możliwość kontaktu z kancelarią kredyty frankowe w Bydgoszczy https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/ To właśnie tutaj frankowicze mają szansę na odzyskanie swoich pieniędzy od banków.
Wini
 
Posty: 481
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 08:24

Re: Jaki kredyt?

Postprzez Weronika87 » Pt sie 20, 2021 05:35

W sumie to ja się na kredytach nie znam, ale mogę powiedzieć, że lepiej jest uważać, co wybieramy i w jakiej kwocie mamy ratę. Jednak różnie jest potem ze spłatami. Stąd polecam raczej ostrożność. A w razie, jeśli nie uda Wam się tego ogarnąć, na stronie http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ macie kursy dla zadłużonych. To wam pomoże się nauczyć, jak samemu wnioskować o upadłość.
Weronika87
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 08:44

Re: Jaki kredyt?

Postprzez Ailis » N wrz 19, 2021 09:29

W mojej ocenie, bardzo dobrą opcją kredytową, jest skorzystanie sobie z tej stronki https://www.open.pl/oszczedzanie-i-inwestowanie/lokata . Poza lokatami, znajdziecie tam pełnoprawną ofertę, związaną stricte z kredytami. Możecie tam znaleźć oferty różnorakich banków i wybrać najbardziej odpowiadającą wam ofertę w świetnej cenie. Moim zdaniem warto zainteresować się ichniejszą stronką.
Ailis
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:31

Re: Jaki kredyt?

Postprzez jerry » Wt wrz 21, 2021 14:44

Jak się bierze kredyt czy chwilówkę to zawsze trzeba uważać by nie przesadzić. Mam na myśli kwestię spłaty, ponieważ bywają sytuacje kiedy pojawia się problem że nie stać nas na spłatę wszystkim zobowiązań. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest konsolidacja chwilówek i w ten sposób wydłużony zostaje okres spłaty, ale raty maleją
jerry
 
Posty: 154
Dołączył(a): Pn paź 30, 2017 17:38

Re: Jaki kredyt?

Postprzez LaGata » N paź 23, 2022 03:35

Widzę, że co niektórzy z was poszukuję po prostu chwilówki w 15 min . Skoro tak, to mogę wam podpowiedzieć, że na stronie KOKOS - możecie znaleźć wiele ciekawych propozycji. Tam macie wyróżnione oferty różnych instytucji finansowych, dlatego możecie nawet dokonać sobie porównania.
LaGata
 
Posty: 341
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:32

Postprzez » N paź 23, 2022 03:35

 

Poprzednia strona

Powrót do Biznes

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron